JAVNI NATJEČAJ za prodaju rabljenog komunalnog vozila

Komunalno održavanje d.o.o. – Ploče, Trg kralja Tomislava 7 , OIB: 44270699963, (u daljnjem tekstu : Prodavatelj) raspisuje JAVNI NATJEČAJ za prodaju rabljenog komunalnog vozila – Komunalno vozilo s podiznom radnom košarom.

Tekst javnog natječaja i karakteristike možete preuzeti na poveznici.

Fotografije vozila

Podjela spremnika za odvojeno sakupljanje otpada

Komunalno održavanje d.o.o., kao pružatelj javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na Vašem području, želi Vas obavijestiti da će od 15. do 17. veljače 2023. godine dijeliti plave kante namijenjene sakupljanju papira i kartona, žute kante namijenjene sakupljanju plastike, stakla i metala, smeđe kante namijenjene sakupljanju biootpada i zelene kante namijenjene sakupljanju miješanog komunalnog otpada.  Kante će se dijeliti od vrata do vrata prema rasporedu:

DAN SRI 15.02. ČET. 16.02. PET. 17.02.
PERIOD 07-13 h 07 – 13 h 07-13 h
ULICE* Mostina

Neretvanska ulica

Petrovac (Mostina)

Vrilo

Šarić Struga

Petrovac

Primorska

A.G. Matoša

Vladimira Nazora

Put Dodiga

Ante Rončevića Fante

A.K. Miošića

Podadražica

Kolodvorska

Korisnici koji nisu preuzeli

*raspored je okviran i podložan promjenama

Svi korisnici koji ne preuzmu kante prilikom podjele, kasnije će morati sami doći po njih u skladište Komunalnog održavanja u Peračko Blato (Prnjari), stoga Vas molimo da netko od ukućana bude prisutan na adresi da preuzme kante.

PLAVA KANTA- PAPIR I KARTON

ŽUTA KANTA- PLASTIKA, STAKLO I METAL

ZELENA KANTA – MIJEŠANI KOMUNALNI OTPAD

SMEĐA KANTA – BIOOTPAD

Prilikom podjele kanti dobit ćete detaljne upute o odvajanju otpada i raspored odvoza.

Plave i žute kante ćemo prazniti 1 mjesečno, prema rasporedu odvoza koji ćete dobiti uz kante.  Zelene kante ćemo prazniti jednom tjedno, osim u periodu od 01.06. – 30.09. kada će se odvoz vršiti dva puta tjedno.

Smeđe kante za biootpad trenutno se neće prazniti, pa ih spremite dok ne budu u upotrebi. Do tada biootpad, u slučaju da ne kompostirate, odložite u zelenu kantu.

Za korisnike ćemo održati EDUKACIJE:

• u prostorijama mjesne zajednice Šarić Struga u ponedjeljak 13.02. u 18 h
  • u prostorijama mjesne zajednice Rogotin u utorak 14.02. u 18 h

Molimo Vas da dođete na edukaciju, kako bi se što bolje informirali o novom načinu sakupljanja otpada.

Poziv na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave – programsko tehničko rješenje za elektronsku evidenciju pražnjenja posuda za otpad

Sukladno članku 15. I članku 12 st. 1 Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16 i 114/22) i Pravilnika za postupke jednostavne nabave za nabavu roba, usluga i radova Komunalno održavanje d.o.o. objavljuje: POZIV NA DOSTAVU PONUDA U POSTUPKU JEDNOSTAVNE NABAVE PROGRAMSKO I TEHNIČKO RJEŠENJE  ZA ELEKTRONSKU EVIDENCIJU PRAŽNJENJA POSUDA ZA OTPAD…

Više informacija pronađite na poveznici.

Javni natječaj za prodaju rabljenog komunalnog vozila

Komunalno održavanje d.o.o. – Ploče, Trg kralja Tomislava 7 ,  OIB: 44270699963 raspisuje javni natječaj za prodaju rabljenog komunalnog vozila. Više informacija pronađite na poveznici.

Odluka o poništenju postupka jednostavne nabave rabljenog komunalnog vozila sa podiznom radnom košarom

Poništava se postupak jednostavne nabave RABLJENOG KOMUNALNOG VOZILA SA PODIZNOM RADNOM KOŠAROM, evidencijski broj nabave: 112/22 MV.

Javni naručitelj: KOMUNALNO ODRŽAVANJE d.o.o. Trg kralja Tomislava 7, 20340 Ploče, OIB: 44270699963, poslao je poziv na dostavu ponuda dana 21.prosinca 2022.godine. Krajnji rok za dostavu ponuda u papirnatom obliku bio je do 29.prosinca u 12:00 sati. Procijenjena vrijednost predmeta nabave iznosila je: 190.000,00 kn (bez PDV-a), odnosno 25.217,33 eura (bez PDV-a).

Više informacija pronađite na poveznici.

Poziv na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave rabljenog komunalnog vozila s podiznom radnom košarom

Na temelju čl. 12 st. 1 Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16) i Pravilnika za postupke jednostavne nabave za nabavu roba, usluga i radova Komunalno održavanje d.o.o. objavljuje:

POZIV NA DOSTAVU PONUDA U POSTUPKU JEDNOSTAVNE NABAVE RABLJENOG KOMUNALNOG VOZILA SA PODIZNOM RADNOM KOŠAROM

1. JAVNI NARUČITELJ: KOMUNALNO ODRŽAVANJE d.o.o.  OIB: 44270699963
  2. PREDMET NABAVE: Nabava rabljenog komunalnog vozila sa podiznom radnom košarom  (CPV 34137000-6 Teretna vozila, rabljena)
  3. PROCIJENJENA VRIJEDNOST NABAVE:  190.000,00 kn bez PDV-a.    25.217,33 eura bez PDV-a
  4. EVIDENCIJSKI BROJ NABAVE: 112/22 MV
  5. Datum početka nabave: 21.prosinca 2022.godina

Više informacija pronađite na poveznici.

Predstavljamo EU projekt „Nabava komunalnih vozila za odvojeno prikupljanje otpada u Pločama i Gradcu“

Komunalno održavanje d.o.o. organizira sustav odvojenog prikupljanja otpada na području pružanja javne usluge – Gradu Pločama i Općini Gradac.

Budući da se planirani sustav temelji na prikupljanju otpada iz spremnika (kanti) koji se nalaze na adresi korisnika, potrebno je nabaviti specijalna komunalna vozila za odvojeno prikupljanje otpada (kamioni za odvoz otpada).

28.10.2020. potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava kojim se nositelju projekta Komunalnom održavanju d.o.o. dodjeljuje 1.374.727,62 kuna, što je najviši mogući iznos sufinanciranja (75 %), za provedbu projekta “Nabava komunalnih vozila za odvojeno prikupljanje otpada u Pločama i Gradcu”. Ukupna vrijednost projekta je 1.879.000,00 kuna.

Projekt sufinancira EU iz Kohezijskog fonda.

Provedbom ovog projekta će se nabaviti potrebna komunalna vozila pa će se omogućiti sustav odvojenog prikupljanja otpada na cijelom području pružanja javne usluge, a time će se smanjiti količina odloženog otpada na odlagalištu Lovornik. Projektom su planirane i edukativne aktivnosti.

Više o projektu i koja komunalna vozila se nabavljaju saznajte u infografikama