Danas je u Poduzetničkoj zoni Vranjak 3 održana završna konferencija projekta: „Građenje i opremanje reciklažnog dvorišta u Pločama“.

Konferenciji su, uz predstavnike Grada i djelatnika Komunalnog održavanja Ploče, prisustvovali zainteresirani građani i učenici Srednje škole u Pločama koji su se na licu mjesta upoznali sa funkcijama i načinom na koji će se od lipnja moći koristiti mogućnosti koje pruža reciklažno dvorište.

Podsjetimo, ovaj projekt vrijedan je 5.180.985,00 kn, od čega čak 85 % financira Europska unija iz Kohezijskog fonda, a ostatak Grad Ploče, omogućit će svim građanima Ploča da bez naknade odlažu i do 30 različitih vrsta otpada iz kućanstva, kao i određenih vrsta opasnog otpada.